Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

MCB bereikt akkoord om aandelen staaldistributeur Saey te verwerven

24-03-2023

Het verheugt ons te kunnen melden dat de heer Bernard Saey, eigenaar van de Belgische staaldistributiegroep Saey, en MCB een overeenkomst hebben gesloten met betrekking tot de beoogde overname door MCB van 100% van de aandelen in de bedrijven van de groep. De beoogde overname zal in de komende maanden worden afgerond, onder voorbehoud van goedkeuring door de mededingingsautoriteiten.

Saey is een belangrijke staaldistributeur met vestigingen in Kuurne, Heule en Zwijnaarde die zich onderscheidt door met bewerkingen en diensten waarde toe te voegen. Saey heeft een mooie waardering van een ruime groep klanten opgebouwd in de Benelux en Frankrijk.

Saey is al 116 jaar actief in de branche en telt ongeveer 100 gepassioneerde medewerkers die het bedrijf verder stuwen in de ingeslagen weg van groei door innovatie, optimale klantbeleving en digitale transformatie.

Met de beoogde overname wordt de toekomst en continuïteit van Saey als onafhankelijke groothandel in metaal gewaarborgd en verder uitgebreid.  Op deze manier willen beide partijen hun positie in de Benelux en Frankrijk verder verstevigen en klanten nog beter bedienen. De complementaire werking van een verschillende geografische focus, een onderscheiden productaanbod en uiteenlopende bewerkingsmogelijkheden kunnen hiertoe bijdragen.

 

Waarom we dit doen en wat de voordelen voor onze klanten zijn

Bernard Saey, eigenaar en CEO van Saey
“MCB is een uitstekende partner om de groei- en ontwikkelingsambities van Saey te ondersteunen. Ketenoplossingen, vernieuwende concepten, digitale ontwikkeling, klantbeleving en duurzaamheid vormen een gemeenschappelijke focus. Beide organisaties zijn trots op de inzet en competenties van hun medewerkers en hechten veel waarde aan de lokale cultuur en waarden”

Bram Schildkamp, CEO van MCB
“MCB heeft de duidelijke intentie om Saey met het huidige sterke team als een zelfstandig bedrijf binnen de MCB-familie te handhaven om zodoende de succesvolle banden met bestaande klanten en leveranciers te handhaven en verder uit te breiden. Beide partijen kijken uit naar een goede samenwerking en een vruchtbare uitwisseling van ideeën en plannen.”

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu