Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Diefstal van koper en messing? “Wij hebben een oplossing voor verspaners”

23-05-2017, Jaap Zwaan, Tags:Koper, Messing
“Ik heb wel eens meegemaakt dat van een klant die koperstaf had gekocht om te verspanen, de hele lading was gestolen.” Jaap Zwaan is Accountmanager bij MCB Specials, en hoort regelmatig over diefstallen: “We horen het ook weleens op de bouw. Als we een bundel koperbuis naar een bouwlocatie brengen gaat deze steeds vaker achter slot en grendel.”

Spanen ophalen

“Bij klanten wordt er ook steeds meer op gelet: reststukken worden soms door medewerkers mee naar huis genomen in hun overall, en thuis verpatsen ze dat. Aan het einde van de rit zit er dan niks meer in de schrootbak, mensen kunnen dat heel inventief doen.”

“We zijn ook bezig met omwerken van messing spanen. Tegenwoordig halen wij de spanen op, we hebben daar een voorziening voor in de vorm van kunststof bakken. Ze gaan er nat in, en het koelsmeermiddel kan worden afgetapt in onze bakken en weer worden hergebruikt. Zodra de bak vol is, kan de klant ons bellen om deze op te halen, en krijgt daar nieuw stafmateriaal voor terug.”

“MCB Specials biedt dit serviceconcept als extra service aan haar klanten aan. Dit noemen we omwerken. Op dit moment gaan de spanen via een schroothandelaar weer terug naar de fabriek. Door de schroothandelaar uit het proces te halen blijft er geld over. Wij kunnen het restmateriaal bij de klanten vandaan ophalen en laten “omwerken” naar nieuw materiaal. Hierbij verzorgen wij ook de opslagunits en de gehele materiaalstroom.”

Wilt u meer weten over onze serviceconcepten zoals omwerken? Lees dan snel hier. Daarnaast hebben wij al eerder geschreven over het bewerken van messing en de ontwikkelingen van prijzen van koper, messing en brons.

Direct contact opnemen met Jaap Zwaan, de Accountmanager buitendienst van MCB Specials? Mail jaap.zwaan@mcbspecials.eu of bel +31(0) 65 32 42 185. Hij denkt altijd graag met u mee aan zeer uiteenlopende oplossingen!

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu