Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

RTL5 Galileo uitzending met MCB Specials aan tafel: zet 20 april 2017, 19:45 uur in je agenda!

23-03-2017

MCB Specials is expert op het gebied van hoogwaardige metaallegeringen (of zoals we ze noemen, High Performance Alloys) en krijgt geregeld vragen binnen over uiteenlopende eigenschappen en toepassingen van deze bijzondere materialen.

RTL5_Galileo_uitzending_MCB_Specials_aan_tafel_geheugen_metaal

Dit keer beantwoorden we een heel interessante vraag van een heel speciale partij: op donderdag 20 april is Ricardo Craanen als gast te bewonderen in de uitzending van Galileo op RTL5. Vanaf 19.45 uur vertelt hij het een en ander over het zogenaamde ‘geheugenmetaal’. Wil je ook te weten komen wat het is, hoe het gemaakt wordt en vooral toegepast? Zet alvast de datum en tijd in je agenda – het belooft erg leuk te worden!

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu