Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Aangepaste leveringstijden rondom feestdagen 2017

15-12-2017
Graag informeren wij u over de leveringen in de kerst- en nieuwjaarsperiode. We laten het u tijdig weten, zodat u hiermee in uw planning rekening kunt houden. Van 25 december 2017 tot en met 1 januari 2018 is MCB Specials gesloten.
Wij willen u adviseren om tijdig uw order te plaatsen, zodat wij onze leveringen in deze periode kunnen garanderen. Wilt u op dinsdag 2 januari 2018 materialen ontvangen, plaats dan uw order uiterlijk donderdag 21 december, niet later dan 11.00 uur.
Om het transport van uw bestellingen zo efficiënt mogelijk te kunnen verzorgen in de laatste weken van het jaar en – indien al bekend – in het nieuwe jaar horen we graag op welke dagen uw bedrijf gesloten is. Wilt u hierover contact opnemen met uw MCB Specials  contactpersoon?
Hartelijk dank voor uw medewerking!

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu