Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Sales 036 - 54 95 151 of stuur een e-mail naar sales@mcbspecials.eu
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Onze experts

Albert van Bommel

1 artikel(en)
Werkzaam bij MCB Specials sinds 2002. In zijn huidige functie als specialist koper, messing en brons.

Albert van Bommel | albert.van.bommel@mcbspecials.eu | +31 (0)36 549 51 13

Anton Sturing

1 artikel(en)
Werkzaam bij MCB Specials sinds 2000. In zijn huidige functie als specialist in aluminium en kunststoffen, daarnaast verantwoordelijk voor de inkoop van kunststoffen

Anton Sturing | anton.sturing@mcbspecials.eu | +31 (0)36 549 51 25

Arno van Wijnen

12 artikel(en)
Werkzaam bij MCB Specials sinds 2005. In zijn functie als Sales Engineer is hij dé specialist op het gebied van materiaaltoepassingen, technische vraagstukken, opleiding en certificering.

Arno van Wijnen | arno.van.wijnen@mcbspecials.eu | +31 (0)36 549 51 38

Jaap Zwaan

1 artikel(en)
Werkzaam bij MCB Specials sinds 2011. In zijn huidige functie is Jaap Field Accountmanager.

Jaap Zwaan | jaap.zwaan@mcbspecials.eu | +31(0)6-53242185

Koos Jonker

4 artikel(en)
Werkzaam bij MCB Specials sinds 2007. In zijn huidige functie als specialist koper, messing, brons en omwerkconcepten, daarnaast is Koos verantwoordelijk voor de inkoop van non-ferro.

Koos Jonker | koos.jonker@mcbspecials.eu | +31 (0)36 549 51 41

Michel van Tongeren

2 artikel(en)
Werkzaam bij MCB Specials sinds 2010. In zijn huidige functie als specialist in High Performance Alloys, daarnaast is hij verantwoordelijk voor KAM.

Michel van Tongeren | michel.van.tongeren@mcbspecials.eu | +31 (0)36 549 51 22

Ricardo Craanen

2 artikel(en)
Werkzaam bij MCB Specials sinds 2011. In zijn huidige functie als specialist in High Performance Alloys, daarnaast is hij verantwoordelijk voor strategic sourcing.

Ricardo Craanen | ricardo.craanen@mcbspecials.eu | +31 (0)36 549 51 45

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu