Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Stainless Steel World 2022

05-09-2022

Over drie weken staat Ricardo Craanen, Directeur van MCB Specials, drie dagen met zijn team op het Stainless Steel World evenement in Maastricht. Door corona is het alweer even geleden dat dit event plaatsvond en hij en zijn team staan te popelen om weer samen te komen met oude bekenden én nieuwe gezichten uit het vak! Wij vroegen hem naar wat SSW-bezoekers kunnen verwachten van MCB Specials.

 

        Stainless Steel World 2022 staat voor de deur!

'Ja eindelijk! Ik kijk er heel erg naar uit. Zeker na toch wel een behoorlijke periode van maatregelen en restricties. In een korte tijd ontmoet je weer vaste leveranciers en klanten, maar ook potentieel nieuwe klanten en leveranciers. De laatste keer was in 2019. Het is altijd een druk bezochte beurs waarbij bestaande en nieuwe contacten worden gesproken.'

         Wat kunnen Stainless Steel World bezoekers verwachten van MCB Specials?

'Onze plek is een open en frisse (hoek)stand. Hij is benaderbaar van meerdere kanten met ons logo er groot boven. Met visuals laten we zien welke services wij bieden en welke materialen wij leveren. Onze standbemanning zal dit toelichten met geïnteresseerden op onze stand. Dit kan zowel bij de zitgedeeltes alsook bij statafels en de counter. En natuurlijk schenken we ook een lekker kopje koffie in.'

         Wat kunnen bezoekers van jou persoonlijk verwachten?

'Als verantwoordelijke voor MCB Specials vind ik het belangrijk om aanwezig te zijn en zal ik onze ambities uitdragen en kenbaar maken. Tevens spreek ik graag met onze vaste leveranciers en contactpersonen om de relatie warm te houden en ben ik altijd op zoek naar nieuwe mogelijkheden. Ik hoop ook dit jaar weer in een korte tijd veel huidige en nieuwe relaties te zien en te spreken. Veel van de bezoekers hebben ook actueel een issue of zijn op zoek naar mogelijk leveranciers om hun probleem te verhelpen. MCB Specials biedt oplossingen en die willen we graag delen!'

         Hoe zou het Stainless Steel World kort omschrijven?

'Als een beurs waarbij iedereen altijd weer blij is om vele bekenden uit het vak te zien. Voor aankomende editie verwacht ik ook nieuwe gezichten omdat er een lange tijd vanuit huis is gewerkt. Nu is er een kans om ‘gemakkelijk’ contact te leggen en op te zoeken. Ik hoop iedereen daar te zien en stuur me voorafgaand van het event gerust een bericht via LinkedIn: Ricardo Craanen.'

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu